این نامزد عدم احراز صلاحیت شده در حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند اضافه کرد: من سرباز ولایت، نوکر مردم هستم و عشقم به رهبری و نظام بالاتر از این حرف‌هاست.

فتحی‌پور بیانیه منتسب به وی را که از سوی هوادارانش در تلگرام منتشر شده بود، تکذیب کرد و با تأکید بر این که تلگرام رسمی نیست، از اقدام بعضی سایت‌ها به انتشار خبر بیانیه با استناد به این شبکه مجازی اظهار تأسف کرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: من نماینده مجلس هستم و اگر بخواهم بیانیه بدهم، میدانیم این کار را چگونه انجام بدهم. من اگر بخواهم بیانیه بدهم، آن را در تلگرام منتشر نمیکنم بلکه به رسانه های رسمی می‌دهم.

ارسلان فتحی‌پور با تکذیب مجدد بیانیه منتسب به وی و با بیان این که کسی احساساتی شده و به صورت غیر رسمی مطلبی را نوشته و در تلگرام منتشر کرده است، اظهار کرد: هرکسی را که این بیانیه را نوشته است، صدا خواهم زد و با او صحبت خواهم کرد.

این نامزد عدم احراز صلاحیت شده در حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند در پایان گفت: من همچنان قاطعانه در میدان رقابت‌ها حضور دارم و فرایند قانونی اعتراض من به اقدام هیأت اجرایی در حال طی شدن است.

فتحی‌پور تصریح کرد: من هیچ مشکل خاصی ندارم. بر اساس آن‌چه که نوشته‌اند؛ نقض قانون شده اما مورد خاصی نبوده که بر اساس آن صلاحیت من را احراز نکنند. به هر حال، حالا مشکل حل شده و من در میدان رقابت انتخاباتی حضور دارم.