صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » اله‌قلی‌زاده خبر داد: روکش آسفالت جاده‌ی کلیبر – اهر

اله‌قلی‌زاده خبر داد: روکش آسفالت جاده‌ی کلیبر – اهر

قلی اله‌قلی‌زاده از روکش آسفالت جاده‌ی کلیبر – اهر در آینده‌ی نزدیک خبر داد.

سئحراما | سرویس اجتماعی: نماینده‌ی شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی در نشست مردمی روز گذشته‌ی خود در مسجد جامع کلیبر، با اعلام این خبر افزود: ناهماهنگی موجود بین ادارات شهرستان، به‌ویژه ادارات راه و شهرسازی و محیط زیست، مشکلاتی را برای به‌سازی و توسعه‌ی راه‌های روستایی به وجود آورده است.

قلی اله‌قلی‌زاده با تأکید بر لزوم ایجاد هماهنگی بین ادارات، خاطر نشان کرد: راه و شهرسازی شهرستان کلیبر در روستای مازگر اقدام به توسعه‌ی راه روستایی کرده و محیط زیست هم با حکم قانون اقدام به توقف آن کرده است. اقدامی که در صورت هماهنگی قبلی به وقوع نمی‌پیوست!

وی با بیان این که شهرستان کلیبر در تعطیلات اخیر، میزبان بیشترین تعداد گردشگر در سالیان اخیر بوده است، گفت: در این سال‌ها؛ سهم شهرستان کلیبر از توسعه‌ی راه‌های روستایی، تأمین زیرساخت‌های گردشگری و نظایر آن پرداخت نشده است.

نماینده‌ی شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این که حلقه‌ی مفقوده‌ی شهرستان کلیبر، هماهنگی بین ادارات و دستگاه‌های دولتی است، اضافه کرد: اگر مسؤول هماهنگ‌کننده‌ی بین ادارات، بر اساس تفکر مدیریتی، مسؤولان شهرستان را توجیه می‌کرد، بسیاری از مشکلاتِ فعلی به وجود نمی‌آمدند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکلاتِ ناحیه‌ی صنعتی از جمله‌ی همین مشکلاتی است که باید تا کنون حل می‌شد. مشکلاتی نظیرِ قطعی مکرر برق، سند مالکیت، زیرساخت‌های مخابراتی و مثل آن‌ها برای برطرف شدن نیازمند معجزه نیستند، تنها باید تفکر مدیریتی و نگاه مسؤولانه برای حل مسایل لازم است تا این مشکلات را از بین ببرد.

به گزارش سئحراما؛ اله‌قلی‌زاده، ناهماهنگی عملکرد بانک‌های شهرستان با مصوبات و آیین‌نامه‌های بالادستی در حمایت از تولید و سرمایه‌گذاری را غیر قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: بانک‌های شهرستان باید در راستای سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی و در جهت حمایت از بخش‌های تولیدی و خدمات گردشگری گام بردارند.

وی همچنین از پیگیری برای تأمین اعتبار لازم به منظور احداث پارک‌های متعدد از جمله پارک بانوان در شهر کلیبر خبر داد و خواستار همکاری شهروندان کلیبری با شورای اسلامی و شهرداری کلیبر جهت تأمین زمین مورد نیاز شد.

نماینده‌ی شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی همچنین اشاره‌یی هم به صحبت‌های خود در روز ۶ تیر کرد و با بیان این که آن سخنان نارضایتی و واکنش رییس دادگستری کلیبر را در پی داشته است، گفت: هنوز هم می‌گویم در موضوع آب‌گرم متعلق بی‌انصافی شده است.

وی با بیان این که این جمله ناظر به عملکرد دادگستری نیست، ادامه داد: دادگستری در قبال شکایات رسیده ناچار از رسیدگی و صدور حکم است. انتقاد من ناظر به عملکرد مجموعه‌ی مدیریتی شهرستان است. اگر انصاف، تفکر مدیریتی و تفکر حل مسأله بر مدیریت شهرستان حاکم بود، کار به اینجا نمی‌کشید و خیلی راحت با تقسیم آب بین مجموعه‌ی قدیم و جدید، موضوع حل می‌شد.

۵ دیدگاه‌ها

 1. انشااله بامدیریت خوب آقای اله قلی زاده بسیاری از مشکلات منطقه حل خواهدشد

  • حاجی چقدر ازفرصت خوب استفاده میکنه درسته عملکردشان در مورد آبگرم متعلق خیلی بد بود ولی به تو چه؟ ازسال ۹۰ که قضیه آبگرم ادامه داشت چرا یکبار هم بااهالی همدردی وهمفکری نکردی؟حالا که بیچاره اهالی با هزاران زحمت وخسارت دارندکاررا به نتیجه میرسانند میخواهی طبل منم هستم بزنی.

 2. باسلام
  مثل اینکه حافظه تاریخی آقای الله قلی زاده ایشان را یاری نکرده تا به خاطر آورند که بعد هشت سال تکیه بر کرسی وکالت ملت در مجلس شورای اسلامی آسفالت جاده های مواصلاتی روستایی حومه کلیبر از طرف پیغام را تا سه راهی نوجده و از طرف شجاع آباد را تا سه راهی هجراندوست تحویل دادند علاوه برآن جاده ای که الان بعنوان جاده گردشگری آینالو معروف است بصورت خاکی به روستای اسکلو منتهی میشد . و بعد از اسکلو جاده ای در کار نبود .یا اینکه اکثر روستاهای استان صاحب گاز شهری در خانه شده بودند در صورتیکه مرکز شهرهای حوزه انتخابیشان هم فاقد گاز شهری بود.و… خیلی از مشکلات دیگر که در این مقال نمی گنجد . ایشان چرا آن زمان به دنبال حلقه مفقودی هماهنگی در بین ادارات نبودند . البته شاید ایشان بعد از این همه سال تجربه، مفهوم حلقه مفقودی را دریافتند و به این سیاست و نه تجربه رسیدند که چنین سخنرانی غرا و گهرباری را ایراد فرمودند. برادر عزی کار به عمل آید به سخنرانی و سخندانی نیست . اگر میتوانی در عمل ثابت کن که مردعملگرا از نوع مثبتش هستی در اینصورت قطعا بدان که مردم بدون سخنرانی هم قدردان و مدیون زحمات و عملکردت خواهند بود. غیر از این باشد انگار که مردم را عوام فرض کردی و داری به شعورشان توهین میکنی !!!!
  یا حق

 3. با سلام و عرض ادب.جناب آقای الله قلی زاده،از شما خواهشمندیم،قول هایی را بدهید که بتوانید عمل کنید.نماینده قبلی قول های زیادی را بدون عمل گذاشت و رفت.صداقت رکن مهمی از دین اسلام است.

  • دوست عزیز ای کاش اقای قلی زاده هم یک دهم نماینده قبلی بتونه به منطقه خدمت کنه فعلا که همه چی با دستان ایشون به باد رفته و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 5 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: