صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » امام جمعه‌ی کلیبر: همه‌ی ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم / نظام تربیتی و فرهنگی جامعه را دریابیم!

امام جمعه‌ی کلیبر: همه‌ی ما مدیون امام خمینی (ره) هستیم / نظام تربیتی و فرهنگی جامعه را دریابیم!

خطیب جمعه‌ی کلیبر با تأکید بر این که نمایندگان مجلس باید «انقلابی» باشند، تأکید کرد: مجلس انقلابی، مجلسی است که در رأس همه‌ی امور است و نمایندگان به آرمان‌های نظام و انقلاب و عهدی که با موکلان خود بسته‌اند، متعهدند.
تأکید خطیب جمعه‌ی کلیبر بر توجه به نظام فرهنگی و تربیتی
تأکید خطیب جمعه‌ی کلیبر بر توجه به نظام فرهنگی و تربیتی

سئحراما | سرویس خبر: امام جمعه‌ی کلیبر با اشاره به آغاز به کار دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به فرمایشات حضرت امام راحل، از نمایندگان به عنوان عصاره‌ی ملت و از مجلس به عنوان خانه‌ی ملت یاد کرد و گفت: منتخبین مردم در خانه‌ی ملت، باید با پرهیز از گروه‌گرایی و جناح‌بازی، ضمن تعامل با قوای دیگر، فقط و فقط برای تأمین منافع ملی – که منافع عموم ملت ایران است – تدبیر کنند.

به گزارش سئحراما؛ حجه‌الإسلام سید حسن موسوی با یادآوری این که «این انقلاب بی‌نام خمینی در هیچ‌کجای جهان شناخته شده نیست»، اظهار کرد: در آستانه‌ی سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی قرار داریم و همه‌ی ما باید بدانیم که استقلال، آزادی و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون بنیان‌گذار آن هستیم که با دوراندیشی و بینش الهی‌گونه‌ی خود، ولایت فقیه را به عنوان یک الگوی برترِ مدیریت و رهبری مطرح کرد و گفت: «پشتیبان ولایت باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد».

موسوی افزود: در سایه‌ی همین ولایت است که اینک جمهوری اسلامی ایران یک قدرت فرامنطقه‌یی به شمار می‌رود؛ دنیا، اقتدار نظام جمهوری اسلامی را در عرصه‌های مختلف سیاسی، علمی و نظامی پذیرفته است و اینک با توجه به طرح بحث «اقتصاد مقاومتی» از سوی مقام عظمای ولایت، بر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و دولت‌مردان است که با تصویب قوانین در راستای این سیاست کلان و اجرای صحیح و دقیق آن، اقتدار اقتصادی جمهوری اسلامی ایران را نیز به رخ بدخواهان آن بکشند.

وی توجه به نظام تربیتی و فرهنگی جامعه، تأمین زیرساخت‌ها و تولید محتوای مناسب با فرهنگ خانواده‌های ایرانی در بستر کتاب، اینترنت و رسانه‌های مختلف را نیز ضرورت دیگری دانست که نمایندگان مجلس دهم در کنار دیگر ارکان نظام باید به آن توجه کنند.

موسوی خاطرنشان کرد: برای کاهش مصرف دخانیات اعم از سیگار و قلیان و بدتر از آن، مصرف مواد مخدر سنتی و صنعتی که امروز گریبانگیر جامعه‌ی ما و نسل جوان کشور است، نیازمند کار عظیم فرهنگی هستیم و در این راه باید همه‌ی امکانات کشور بسیج شود.

گزارش تصویری سئحراما از حضور نمازگزاران کلیبری در صف این آیین عبادی و سیاسی را ببینید:

 نماز-جمعه-کلیبر--

نماز-جمعه-کلیبر-۶

نماز-جمعه-کلیبر-۲

نماز-جمعه-کلیبر-۳

نماز-جمعه-کلیبر-۴

نماز-جمعه-کلیبر---زنان-نمازگزار نماز-جمعه-کلیبر-نماز-جمعه-کلیبر نماز-جمعه-کلیبر---حضور-زنان نماز-جمعه-کلیبر-۱۳۹۵-مسجد-جامع-کلیبر نماز-جمعه-کلیبر---حضور-دختران-نمازگزار نماز-جمعه-کلیبر-۱۳۹۵-۳-۷ نماز-جمعه-کلیبر---۱۳۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: