صفحه‌ی اول » اخبار » فرماندار کلیبر در عیادت زهرا: مردم ما بی‌نظیرند

فرماندار کلیبر در عیادت زهرا: مردم ما بی‌نظیرند

فرماندار کلیبر عصر روز گذشته (پنج‌شنبه) در عیادت زهرا با بیان این که همت عالی مردم ستودنی است، سیل کمک‌های مردمی برای درمان و تحصیل زهرا را یک کار بی‌نظیر توصیف کرد.

به گزارش سئحراما؛ فریدون بابایی تصریح کرد: زهرای ۱۱ ساله که در حال حاضر از دیالیز صفاقی برای درمان استفاده میکند، نسبت به یک ماه پیش ضعیف‌تر هم شده است. بنا بر این مردمان خیر، متدین، معتقد و انسان‌دوست ما پیشگام کمک به درمان وی شده‌اند و بر اساس گزارش لحظه به لحظه‌ی روند کمک‌های مردمی به زهرا که عموم مردم تا حدودی در جریان آن هستند، امیدواریم با همت عالی هموطنان‌مان، درمان و حتا ادامه‌ی تحصیل وی با انتقال به شهر کلیبر با شرایط بهتری انجام پذیرد.

فرماندار کلیبر به عیادت زهرا رفت
فرماندار در عیادت زهرا: مردم ما بی‌نظیرند

بابایی با اشاره به گزارش کمیته‌ی امداد شهرستان کلیبر افزود: تشخیص پزشک معالج، بر لزوم دیالیز خونی زهراست و با توجه به امکانات و تجهیزات خوبی که در بیمارستان امام خمینی (ره) کلیبر فراهم شده است، می‌توانیم با امکانات خود شهرستان، امکان مداوا را برای زهرا فراهم کنیم. بر این اساس، کمک‌های دریافتی به سمت اقامت زهرا در شهر کلیبر و بهره‌مندی بهتر وی از خدمات درمانی و آموزشی هدایت خواهد شد.

فرماندار کلیبر با تأکید بر این که از ابتدای آغاز به کار کمپین کمک به زهرای ۱۱ ساله، در جریان امور بوده است، حمایت خود را از این کار ارزشمند اجتماعی اعلام و آن را بسیار ارزشمند توصیف کرد و گفت: در همین مدت کوتاه، با اطلاع‌رسانی اصحاب رسانه‌ی شهرستان، همت عالی مردم عزیز به خوبی به تصویر کشیده شده و یک کار اجتماعی بسیار موفق شکل گرفته است که امیدواریم الگوی فعالیت‌های اجتماعی آتی منطقه قرار بگیرد.

فریدون بابایی اظهار کرد: متأسفانه، بیماری و فقر عناصری هستند که در همه‌ی جوامع بشری همراه آدمیان هستند اما مهم‌تر از آن، درک والای انسانی، حس نوع‌دوستی و شعور اجتماعی است که مردمان خوب متدین، خداجو و نوع‌دوست ما نشان دادند، سرشار از این حس‌های والا هستند.

وی اظهار امیدواری کرد با تشکیل سازمان‌های مردم نهاد در شهرستان کلیبر – که قطعاً مورد حمایت دولت نیز خواهند بود – زهراهای منطقه شناسایی و مورد حمایت قرار بگیرند.

در این عیادتِ دوره‌یی، بخشدار بخش آبش‌احمد، رییس کمیته‌ی امداد و چند تن از فعالان کمپین کمک به زهرای ۱۱ ساله، فرماندار کلیبر را همراهی کردند.

+ زهرای ۱۱ ساله کیست؟ این ویدیو را ببینید!

یک دیدگاه

  1. اقای (…) بهتره شما ام یکم از اون کمک نقدی انتخاباتی که اقای (…) بهتون دادن به زهرا ندین چون اون پول سالم نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 10 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: