صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » دکتر بقایی مطرح کرد: حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های دانشجویی

دکتر بقایی مطرح کرد: حمایت همه‌جانبه از فعالیت‌های دانشجویی

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر در حاشیه‌ی نمایشگاه آثار هنری و معماری دانشجویان این واحد گفت: برپایی نمایشگاه آثار دانشجویی؛ فرصتی برای ایجاد تعامل بیشتر و پل ارتباطی بین علم و صنعت است.
نمایشگاه آثار هنری و معماری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر

سئحراما | سرویس اجتماعی: دکتر حسین بقایی در گفت‌وگو با سئحراما با بیان این که «هنر چشمه‌ی زاینده است و دولت پاینده، هنرمند هر کجا که رود قدر بیند و در صدر نشیند و بی‌هنر لقمه چیند و سختی بیند» عنوان کرد: قبل از هر چیز دانشجویان عزیز بدانند که مدیریت جدید واحد از این نمایشگاه استقبال نموده و آماده است از تمامی فعالیت‌های علمی و آموزشی، فرهنگی و مذهبی و پژوهشی و هنری دانشجویان که منجر به ارتقای سطح دانش و آگاهی این عزیزان بشود، حمایت کرده و تمامی امکانات دانشگاه را در اختیار آنان قرار دهد.

وی با اشاره به آغاز برگزاری نمایشگاه آثار هنری و معماری، خاطر نشان کرد؛ برگزاری این نمایشگاه نیز در راستای همین اهداف واحد و حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان و طرح‌های پژوهشی دانشجویان و اساتید می‌باشد که ضمن تقدیر از دست اندرکاران و زحمت‌کشان این نمایشگاه به ویژه مدیریت گروه #معماری به اطلاع مردم شریف کلیبر می‌رساند به منظور ایجاد تعامل بیشتر و پل ارتباطی بین علم و صنعت و همچنین آشنایی و استفاده‌ی عموم مردم از دست‌آوردها و توانایی‌های هنری و معماری اساتید و دانشجویان واحد کلیبر، بازدید از این نمایشگاه برای عموم مردم آزاد می‌باشد.

نمایشگاهی برای ایجاد حس خودباوری و خود اتکایی در بین اساتید و دانشجویان

مدیر گروه معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر نیز با بیان این که؛ آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه، عموماً دست‌آوردهای دانشجویان و اساتید این واحد دانشگاهی هستند، اظهار کرد: این نمایشگاه از تاریخ بیستم تا بیست و ششم آذرماه به مدت یک‌هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ در ساختمان نبی اکرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کلیبر برقرار و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

دکتر سهیل رستمزاده برقراری نمایشگاه‌هایی از این دست را برای ارتقای دانش و میزان آمادگی دانشجویان مفید ارزیابی کرد و گفت: «ایجاد حس خودباوری و خود اتکایی در بین اساتید و دانش‌پژوهان از اهداف مهم این نمایشگاه است».

به گزارش سئحراما؛‌هفتمین نمایشگاه آثار هنری معماری دانشگاه آزاداسلامی واحد کلیبر با کانسپت خزان از ۲۰ آذر شروع شده و تا ۲۶ آذر ادامه خواهد داشت.
در این نمایشگاه دانشجویی،آثار زیبایی از جمله طراحی‌های معماری، هایپررئالیسم و فتورئالیسم دانشجویان این واحد به نمایش درآمده است.

گزارش تصویری سئحراما از این نمایشگاه را می‌بینید:

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × یک =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: