صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » رفوزه شدن در جهاد اکبر برای پیروزمندان جهاد اصغر هم متصور است

رفوزه شدن در جهاد اکبر برای پیروزمندان جهاد اصغر هم متصور است

اختلاف و چند دستگی، روند خدمات‌رسانی به مردم را مختل و فلسفه‌ی وجودی آن را مخدوش می‌کند

نتیجه تصویریفرمانده سپاه ناحیه‌ی کلیبر در جمع نمازگزاران جمعه در گرامی‌داشت هفته‌ی دفاع مقدس گفت: برآورد دشمن، جنگ کوتاه مدت و سقوط حاکمیت سیاسی ایران اسلامی را نشان می‌داد اما اعتقاد متقن امام راحل به نصرت خداوند متعال و صبر و استقامت ملت ایران، در کنار سایر مؤلفه‌های قدرت که مختص ملت ایران است، از جمله اعتقاد به فرهنگ و نبرد عاشورایی، سرنوشت جنگ را به نفع ملت ایران رقم زد.

سرهنگ پاسدار حسین حاتمی با تأکید بر این که صرف پیروزی در جهاد اصغر و مبارزه و حتا پیروزی بر دشمن خارجی مطلقاً سعادت‌آور نیست، افزود: نفسانیات، همواره در کمین پیروزمندان جهاد اصغر بوده است و ای بسا کسانی که در طول تاریخ اسلام – بعضاً – در عرصه‌ی جهاد اصغر پر آوازه بوده‌اند اما در صحنه‌ی جهاد اکبر کم آورده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اهمیت جهاد کبیر گفت: این جهاد به معنای تبعیت نکردن از دشمن، بی‌اعتمادی مطلق به او و فریفته‌ی ظواهر قدرت او نشدن است.

فرمانده سپاه ناحیه‌ی کلیبر در ادامه؛ با تأکید بر این که اختلاف و چند دستگی، روند خدمات‌رسانی به مردم را مختل و فلسفه‌ی وجودی آن را مخدوش می‌کند، افزود: بعضی از اختلافات و چنددستگی‌ها در میان مجموعه‌ی شوراهای اسلامی و اتحادیه‌های صنفی و نظایر آن که در شهرستان ما نمود یافته است، باید جای خود را به تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم بدهد. چرا که فرصت اندک است و این قبیل اختلافات با انتظارات مقام معظم رهبری در باب خدمت‌رسانی به مردم منافات دارد.

سرهنگ حاتمی با بیان این که؛ «مردم سال‌هاست که از دست برخی افراد ناشایست که به مدد لابی‌گری، نفوذ و در نتیجه‌ی میهمانی‌ها و توصیه‌نامه‌ها صاحب منصب شده‌اند، شاکی هستند»، گفت: حرف ما به مدیران و مجموعه‌های اداری این است که شما کارگزار نظام اسلامی هستید و باید خود را به اوصاف لازمه‌ی این عنوان بیارایید. چرا که تعلق خاطر به افراد و جناح‌ها از عظمت شما کاسته و جایگاه شما را در حد یک پیمانکار خصوصی افراد تنزل خواهد داد.

وی بی‌توجهی به پیش‌کسوتان جهاد و شهادت را آزار دهنده خواند و افزود: برای نمونه، شایسته نیست در ساماندهی و زیباسازی مزار شهدا و انتقال خطوط آب و برق به گلزارهای آن‌ها کمبود بودجه و اعتبار را بهانه کنیم در حالی که اتاق کار خود را با چلچراغ‌های الوان تزیین می‌کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: