صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » سریال حادثه‌سازی در جاده‌ی کلیبر – جانانلو!

سریال حادثه‌سازی در جاده‌ی کلیبر – جانانلو!

در چند روز گذشته به طور میانگین، روزانه یک سانحه‌ی رانندگی در جاده‌ی کلیبر – جانانلو گزارش شده است؛ جاده‌یی که کمتر از ۴۰ کیلومتر طول دارد!

تصویر ویدیویی زیر، گفت‌وگوی سئحراما با برخی از رانندگان خودروهای عبوری در این جاده را نشان می‌دهد.

گفت‌وگو با راننده‌ی تریلی که خودروی حامل سیمان وی در جاده‌ی کلیبر به جانانلو واژگون شده است:

 

۳ دیدگاه‌ها

  1. سئحرمای محترم،همانطور که آگاهی دارید،زمین سابق شنبه بازار ،که جنب ساختمان غریبی است،قرارا بوده برای احداث پیام نور تهیه شود و مالک آن به قصد خیر و برای احداث ساختمان پیام نور آنرا فروخته یا اهدا کرده.(خانم اصغری مادر آقا سرور ).خریداران (آقای سام فرخی،آقای فیروز پوربیرام و حاج نصراله منصوری)منتها اخیرا در فرمانداری برنامه ای است،که مجوز بگیرند تا آنرا قطعه بندی کرده و به کارمندان فرمانداری واگذار نمایند.!!!lمگر آن زمین به قصد خیر نباید مصرف شود؟یا کارمندان فرمانداری فقیر هستند؟

    • فرماندار محترم،تو این چندمدت که در کلیبر هستند،خیلی خوب فهمیده اند که در کلیبر یا مرد نیست، یا مردان را از صحنه حذف کرده اند.این کار وظیفه ی شوراهاست که پیگیر شود،ولی آنها هم افراد معلوم الحالی هستند و روباه مزاج.

    • شهری عزیز، تا آنجا که من اطلاع دارم زمینی که هیات امناء دانشگاه پیام نور برای احداث دانشگاه خریداری کرده اند زمین سابق شنبه بازار نیست. زمین سابق شنبه بازار توسط فرماندار وقت با پول شورای آرد و نان خریداری شده و سندش به نام وزارت کشور و استانداری است. برای کسب اطلاع و محل دقیق آن میتونی از آقایان فیضی و سایر هیات امنا سئوال کنی زمین مورد نظر شما در جاده مغان است. ثانیا هر کسی برای شما گفته می خواهند قطعه بندی کنند و بفروش رسانند اشتباه کرده هیچ کسی چنین قصدی نداشته و ندارد چراکه سندش به نام دولت است و کسی نمی تواند بفروشد ثالثا مگر فرمانداری کلیبر چند تا کارمند بومی دارد تا آنجا که من اطلاع دارم تعداد کارمندان بومی اش بیش از ۱۰ نفر نیست بقیه غیربومی هستند و سال به سال عوض می شوند. خواهشا قبل از اینکه نظری بنویسید اطلاع دقیق داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 10 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: