صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » در روستای آجودان آباد کلیبر: شلیک سهوی سلاح شکاری، مراسم عروسی را خونین کرد

در روستای آجودان آباد کلیبر: شلیک سهوی سلاح شکاری، مراسم عروسی را خونین کرد

در روستای آجودان آباد بخش آبش‌احمد در شهرستان کلیبر؛ شلیک سهوی سلاح شکاری، میهمانان عروسی را راهی بیمارستان‌های تبریز و اهر کرد.

سئحراما | سرویس اجتماعی: فرمانده انتظامی کلیبر در گفت‌وگو با سئحراما گفت: بی‌احتیاطی یکی از میهمانان عروسی در استفاده از سلاح شکاری، موجب جراحت ۱۷ میهمان از ناحیه‌ی چشم، شکم و پا شد.

به گزارش سئحراما ؛ سرگرد ناصر جامی با اعلام این خبر افزود: در جریان عروسی، این شخص که توسط عوامل انتظامی دستگیر شده است، اقدام به شلیک هوایی می‌کند. وی در تیراندازی دوم به دلیل این که گلوله در اسلحه گیر کرده بوده، با عصبانیت اسلحه را بر زمین می‌کوبد اما ناگاه تیر دوم شلیک و ساچمه‌های پرتاب شده از آن ۱۷ نفر از میهمانان را از ناحیه‌ی چشم، شکم و پا مجروح می‌کند.

وی ادامه داد: دو نفر از میهمانان مجروح به دلیل شدت جراحات وارده به چشم، به بیمارستان چشم پزشکی تبریز و برخی از آنان به بیمارستان اهر اعزام شده‌اند. عده‌یی از میهمانان مجروح نیز به صورت سر پایی در درمانگاه شهر آبش‌احمد مداوا و زخم‌بندی (پانسمان) شده‌اند.

بر اساس این گزارش؛ فرمانده انتظامی کلیبر با اعلام خبر تحویل فرد متخلف به مرجع قضایی، ضمن اظهار تأسف از این حادثه‌ی تلخ که شادی عده‌یی از هم‌وطنان را تحت تأثیر قرار داده، خاطر نشان کرد: استفاده از هر گونه اسلحه در مراسم عروسی و نظایر آن ممنوع است و هم‌وطنان عزیز باید در نگهداری از سلاح‌های شکاری خود، مراقب باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 11 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: