صفحه‌ی اول » اخبار » شوک هیأت اجرایی کلیبر به فضای انتخابات

شوک هیأت اجرایی کلیبر به فضای انتخابات

منابع آگاه از شوک هیأت اجرایی شهرستان کلیبر به فضای انتخاباتی این شهرستان خبر دادند.

به گزارش سئحراما، نشست هیأت اجرایی برای بررسی صلاحیت نامزدهای دهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در آخرین ساعات شامگاه روز یک‌شنبه ۱۴ دی ماه به پایان رسید و نتیجه‌ی این بررسی‌ها معلوم شد.

شوک هیأت اجرایی کلیبر به فضای انتخابات
واکنش هواداران نامزدها در شبکه‌های مجازی به شوک هیأت اجرایی

بر اساس این گزارش؛ یک منبع آگاه در تماس با سئحراما از مشخص شدن نتیجه‌ی بررسی صلاحیت‌ها و احراز صلاحیت ۱۳ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه‌ی انتخابیه‌ی کلیبر خبر داد.

این منبع آگاه که تأکید داشت اسمی از وی برده نشود؛ از عدم احراز صلاحیت دو نامزد این دوره از انتخابات در هیأت اجرایی خبر کرد.

یک منبع آگاه دیگر، با تأیید اظهارات منبع پیشین، تصریح کرد: نشست هیأت اجرایی با حضور همه‌ی ۱۱ عضو این هیأت تشکیل و پس از بررسی صلاحیت‌ها، صلاحیت ارسلان فتحی‌پور؛ نماینده‌ی مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی؛ یکی از نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی را با استناد به تحقیقات محلی احراز نکرد.

این منبع آگاه خاطر نشان کرد؛ عدم احراز صلاحیت این نامزد انتخاباتی با ۶ رأی مخالف و ۵ رأی موافق احراز نشد.

این در حالی‌ست که در شبکه‌های مجازی، هواداران این نماینده‌ی مجلس به صراحت از عدم احراز صلاحیت وی خبر کرده‌اند.

یک کاربر شبکه‌ی مجازی تلگرام که از وی به عنوان یکی از تئوریسین‌های تبلیغاتی ارسلان فتحی‌پور، نماینده‌ی کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی نام برده می‌شود، در گروه حامیان دکتر حاج ارسلان فتحی‌پور نوشت: «دوستان عزیز
تنها موردی که توسط هیئت اجرایی کلیبر مطرح شده، قضیه خانه و دفتر دکتر در شهرک دانش است که ادعا شده زمین دولتی است!!!
برای همین هم نامه ایشان امضا نشده و به هیئت نظارت استان محول شده است که احتمالا فردا حل خواهد شد.
توضیح اینکه اولاً زمین دولتی نیست.
ثانیاً این ملک به اسم همسر محترمه دکتر می باشد.
سوما این مسئله خیلی خیلی کوچکتر از آن است که مشکلی برای دکتر فتحی پور ایجاد شود.
چهارما هنوز از پرونده رسوایی رقیب رونمایی نشده است و جوجه را آخر پاییز می شمارند و میدانید که قدرت دکتر فتحی پور ٬ خیلی فراتر از این حرفهاست!!!.
اخر اینکه بگذارید امشب حامیان رقیب خوش باشند؛
یک شب که هزار شب نمیشه!!!
سپاس.»

در عین حال، منابع آگاه به سئحراما گفتند؛ عدم احراز صلاحیت شاپور قیاسی قلعه‌کندی؛ نامزد دیگر این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به دلیل مطرح بودن پرونده‌ی وی در مراجع قضایی بر سر اختلافات ارضی صورت گرفته است.

فعالان جناح‌های مختلف انتخاباتی شهرستان کلیبر در شبکه‌های مجازی، از عدم احراز صلاحیت رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در هیأت اجرایی این شهرستان به عنوان «شوک هیأت اجرایی به فضای انتخابات» یاد می‌کنند.

نامزدهایی که صلاحیت‌شان احراز نشده است؛ از روز سه شنبه؛ ۱۶ دی‌ماه تا ۱۹ این ماه فرصت دارند به هیأت‌های نظارت استان شکایت ببرند.

سئحراما، خبرهای تکمیلی را منتشر می‌کند…

۵ دیدگاه‌ها

 1. پورآقا علي آبادي

  این جریان نیز یک امتحان الهی هست که بازهم جناب دکتر فتحی پور سربلند خارج میشود. این وصله ها به جناب دکتر فتحی پور نمیچسبه، این کوتاه فکری رقبای جناب دکتر رو میرسونه. به قول معروف عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد. فقط و فقط باید واقع بین و دور اندیش باشیم. به قول رهبر امت رای حق ناس هست باید کسی رو انتخاب کنیم که پاسدار حق مردم باشه و شرایط رفاه و امنیت مردم رو مهیا کند.
  کاری که جناب دکتر فتحی پور دوره های قبلی انجام داده

 2. با سلام
  بنده به عنوان یک ارسبارانی به داشتن نخبگانی همچون دکتر فتحی پور به خود می بالم ایشان به واقع نخبه سیاسی است.ایشان از تمام ویژگیهای یک فرد سیاسی که داشتن فکر و ذهن سیاسی،ایمان به راه،اطلاعات به روز،ادبیات و رفتار مناسب می باشد برخوردار هستند.برند شدن کلیبر در سطلح داخلی و خارجی ،شهرستان شدن هوراند و خدآفرین،منطقه آزاد جانانلومرهون تلاشهای این بزرگوار می باشد.قدرت همراهی داشتن با جمع ،تبعیت از خرد و تصمیمات جمع،نگرش کار ،تولید و صنعت از ویژگیهای بارزو شاخص ایشان می باشد.متوقف شدن فعالیتهای ایشان و از دست دادن سکان کمیسیون اقتصادی مجلس در این برهه از تاریخ کشورمان که مقارن به گسیل شدن سرمایه دار و سرمایه گذار خارجی و داخلی به مناطق مستعد سرمایه گذاری است نه تنها ضایعه بزرگ اقتصادی به حوزه بلکه به کل منطقه و آذربایجان می باشد.بنابراین بر همگان واجب است برای رفع محرومیت از چهره شهرستان،منطقه واستان از درگاه ایزد منان بخاطر ارزانی این نعمت بزرگ سجاده شکر افکنده واورا سپاس گوئیم..

 3. فتحی پور به قول شما دکتر جز جیب خودش چیز دیگه هم میبینی؟؟؟؟
  وای بر شورای نگهبان ما که مهر تاید بر همچین اشخاصی میزنه که باعث میشه مردم بد بین بشن

 4. با سلام
  این انتخابات نوبت آقای فخرآذر میباشد که نماینده شایاسته مردم منطقه گردد و همه مردم نیز بر این مطلب صحه میگذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − 10 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: