صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » فتحی‌پور: برکنار نشده‌ام، اما خودم استعفا می‌دهم

فتحی‌پور: برکنار نشده‌ام، اما خودم استعفا می‌دهم

ارسلان فتحی‌پور با تکذیب خبر برکناری خود از مقام معاونت بازرگانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفته که خودم تا ۲۹ مردادماه از پست معاونت بازرگانی وزیر «صمت» استعفا می‌دهم!

سئحراما | سرویس خبر: نماینده‌ی شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی با اشاره به «سر و صداها»یی که از سوی خبرگزاری فارس در مورد لغو حکم معاونت وی صورت گرفته، در گفت‌وگو با کلیبر خبر گفته است: «پس از قبولی استعفای خود از سمت معاونت بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت، مصاحبه‌ی مطبوعاتی انجام خواهم داد».

فتحی‌پور که به محض انتشار خبر ابطال انتخابات حوزه‌ی انتخابیه‌ی اهر و هریس از سوی شورای نگهبان قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، احتمال نامزدی‌اش در انتخابات میان‌دوره‌یی این حوزه‌ی انتخابیه منتشر شده بود، اخیراً – هفته‌ی گذشته – به عنوان معاون بازرگانی وزارت «صمت» معرفی شد اما چند روز بعد، خبرگزاری فارس در روز یک‌شنبه؛ ۱۷ مرداد ماه – در خبری که بلافاصله از خروجی خود برداشت – خبر از لغو حکم معاونت وی داد! در این روز، وزیر همراه با رییس جمهوری اسلامی ایران در سفر باکو حضور داشت.

به گزارش سئحراما؛ اشاره‌ی ارسلان فتحی‌پور به تاریخ استعفایش از پست معاونت (۲۹ مرداد) به ماده‌ی ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی دلالت دارد که  در بند ۶، استعفای معاونین و مشاورین وزرا را قبل از مهلت ۶ ماهه تا روز ثبت‌نام برای داوطلبی نمایندگی مجلس شورای اسلامی الزامی می‌داند.

بر اساس این گزارش؛ انتخابات میان‌دوره‌یی دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه‌ی انتخابیه ۱- اصفهان ۲- اهر و هریس ۳- بندر لنگه، بستک و پارسیان ۴- مراغه و عجب شیر با موافقت شورای محترم نگهبان در تاریخ ۲۹/۰۲/۱۳۹۶ برگزار می شود، و زمان ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از تاریخ ۸/۱۲/۱۳۹۵ به مدت یک هفته تعیین گردیده است.

ارسلان فتحی‌پور، پیش‌تر مکرراً مدعی شده بود که در شهرستان‌های اصفهان، اهر و حتا تهران، پارس‌آباد و… هواداران پر و پا قرصی دارد و آن‌ها خواستار ثبت‌نام وی از این حوزه‌های انتخابیه هستند.

یک دیدگاه

  1. حاجی لطفا تصویر اسکن شده حکم معاونت وزیر رو به یکی از سایت های محلی بده ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! تا دیگه این حرف و حدیث ها نباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: