صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » فتحی‌پور شرط گذاشت: ورود به انتخابات اهر، تنها به شرط اجماع مردم و نخبگان اهر

فتحی‌پور شرط گذاشت: ورود به انتخابات اهر، تنها به شرط اجماع مردم و نخبگان اهر

ارسلان فتحی‌پور در یک اظهار نظر رسمی، با تأیید خبر سئحراما در باره‌ی حضورش در انتخاباتِ میان‌دوره‌یی اهر و هریس، گفت: فقط در صورت اجماع مردم و نخبگان اهر وارد انتخابات می‌شوم.

سئحراما | سرویس انتخابات: کلیبر خبر با انتشار خبر گفت‌وگوی خود با نماینده‌ی سابق شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی نوشت؛ فتحی‌پور گفته است: آماده‌ام برای حل مشکلات کلان شهرستان‌های اهر و هریس وارد انتخابات شوم. اما تنها در صورتی این کار را می‌کنم که نخبگان، روحانیت، نیروهای انقلابی و روشن‌فکران و تمامی اقشار اهر برای حضور من به جمع‌بندی نهایی و اجماع کامل رسیده باشند.

به گزارش سئحراما؛ فتحی‌پور در گفت‌وگو با کلیبر خبر در مورد شایعات مخالفان مبنی بر عدم تأیید صلاحیتش، تصریح کرده است: من حتا در صحن علنی مجلس هم به صراحت گفتم که شورای نگهبان صلاحیت مرا تأیید کرده اما دست‌هایی مانع از ابلاغ آن شد. در ضمن این حرف‌ها در واقع به زیان خود آن‌هایی است که این‌گونه شایعه‌پراکنی می‌کنند. اگر قرار بر این باشد که اگر کسی یک بار رد صلاحیت شد، برای همیشه صلاحیتش تأیید نشود، ابهام در مورد خود آن‌ها بیشتر خواهد شد.

رییس سابق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در این گفت‌وگوی تلفنی اضافه کرده است: من انتخابات اهر را فرصتی برای نمایندگی خودم نمی‌دانم، من ۱۲ سال تجربه‌ی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را دارم و اگر ممکن شد و مورد اعتماد مردم اهر و هریس واقع شدم، همه‌ی توان و انرژی خود را برای خدمت به مردم و گره‌گشایی از مشکلات کلان منطقه به کار خواهم گرفت.

وی با بیان این که تا کنون بالای ۵۰۰ نفر با من تماس گرفته‌اند، گفته است: از لطف دوستانی که به من اظهار محبت کرده‌اند، سپاسگزارم. اما تا کنون برای حضور در انتخابات میان‌دوره‌یی اهر و هریس هیچ تصمیمی نگرفته‌ام و تنها در صورت اجماعی که به آن تأکید کردم، حاضرم وارد رقابت‌های انتخاباتی شوم.

۴ دیدگاه‌ها

 1. شما که چشم دیدن نخبگان واقعی رو نداری،برای چی دم از نخبه می زنی؟؟؟؟!!!!؟! هر کی تو کلیبر از شما انتقاد می کرد،شدیدا ناراحت می شدی،در صورتی که اگر آدم انتقاد پذیری بودی،الآن هم پشت میز مجلس بودی.فقط حرف یک عده رو گوش می کردی،که اصلا سواد و نگرش درست و حسابی نداشتن و مثل دوران برخی شاهان ،نسبت به شما چرب زبانی و چاپلوسی می کردن.و هدفشان فقط منفعت شخصی و خودخواهی و مردم آزاری بود…شاید دیگر کسی اون جایگاه را برای کلیبر نتوانه بیاره،ولی خیلی ها هستن که اگر جای شما و در مقام شما در مجلس(ریاست کمسیون)بودن،الآن کلیبر خیلی خیلی اقتصاد بهتری داشت.ولی افسوس که زمان بدی شده است.کارهای بزرگ را به افراد ناتوان داده اند و کارهای کوچک را به افراد توانا…پس دیگر سنگ نخبه ها را به سینه نزنید که دیگر رنگ مجلس را نخواهید دید.به درود.

 2. مشکلات کلان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبه چه حرف خوب وکارشناسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  اما من یه سوال دارم شما که برای حل مشکلات کلان اهر پیشقدم هستین آیا از مشکلات کلان کلان کلان کلان شهرستان کلیبر در مدت ۱۲ سالی توانستین چیزی را حل کنین یا نه به مشکلاتش اضافه کردین.
  اگه احیانا رفتین اهر کاندید شدین چه حرفی برا گفتن دارین از سابقه نمایندگی ۱۲ ساله چه عملکردی ارائه خواهین داد.
  میگویید چه کار کردین چه مشکلاتی را حل کردین .وقتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس بودین برا یشهرستان خود چه کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ووووووووو سوالهای متعدد دیگر
  از خواب غفلت بیدار شین چون مردم بیدار شدن

 3. باسلام خدمت کلیبرهای محترم.تا جایی که من می دانم جناب دکتر فتحی پور کارهای زیربنایی زیادی برای شهرستان کلیبر خداآفرین و هوراند انجام داده اند ۱- آوردن صنایع مادر به شهرستان کلیبر و خداآفرین۲- ایجاد کارگاههای تولیدی متعدد۳ در تمامی شهرستانهای تابعه۴- تصویب منطقه آزاد تجاری ارس(آوردن ارز به منطقه)۵- تصویب دوشهرستان و تجهیز و تجمیع ادارات آنها(خداآفرین و هوراند)۶- آوردن دانشگاه آزاد و آب آشامیدی و غیره برای شهرستان هوراند از کارهای ایشان در ۱۲ سال مدیریت ایشان بود که دیگر ذهنم یاری نمی کند.انصافا شهرستانهای دیگری مثل اهر هم توی این دوران و دوره قبلش نماینده داشتند انها چکار کردند؟؟؟؟؟لطفا دوستان عزیز با انصاف قضاوت کنیم.متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + نوزده =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: