صفحه‌ی اول » اخبار » فتحی‌پور: عقب‌نشینی نمی‌کنم

فتحی‌پور: عقب‌نشینی نمی‌کنم

به گزارش سئحراما؛ ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگویی با کلیبر خبر با بیان این که منطقه‌ی ما دارای محیط کوچکی است، گفت: در این محیط طرفداران رقبا سعی دارند یک عده‌یی را حذف کنند.

وی خاطر نشان کرد: مطالبی را جمع‌آوری و به این‌جا و آن‌جا ارسال کرده‌اند، ما هم باید پاسخ بدهیم.

نامزد رد صلاحیت‌شده‌ی حوزه‌ی انتخابیه‌ی کلیبر، خداآفرین و هوراند با تأکید بر احترام به قانون، تصریح کرد: در چهارچوب قانون اعتراضات خود را پیش می‌بریم و بعد از رفع مسایل پیش آمده به زودی به میان مردم خواهم آمد و در خدمت مردم خواهم بود.

وی با بیان این که «هیچ مشکلی ندارم»، خاطر نشان کرد: قطعاً در صحنه هستم و عقب‌نشینی نمی‌کنم.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده‌ی مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در این مجلس، با بیان این که «فقهای شورای نگهبان در جای حق نشسته‌اند»، گفت: هیچ وقت شورای نگهبان حکم به بی‌عدالتی نخواهد داد و ان‌شاءاله این خادم ملت و سرباز ولایت را تأیید خواهند کرد.

فتحی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: «ان‌شاءاله پس از تأیید صلاحیت در شورای نگهبان وارد صحنه‌ی انتخابات خواهم شد».

۵ دیدگاه‌ها

  1. به نام خدا.اکثر مردم کلیبر بر این باورند که انتخابات کلیبر از دو قطبی بودن در بیاد.ولی اگر قراره الله قلی زاده بیاد ،فتحی پور نسبت به اون بهتره.بد بهتر از بدتره.کاش فرد سومی انتخاب بشه،وگرنه اگر قرار باشه الله قلی زاده بیاد همون بهتر که انتخاب نشه.شاید با اومدن ایشون، کلیبر بر گرده به ۲۰ سال قبل…

    • بله برای امثال شما که خود (…) بوده و (…)های عمده را دوست دارید فتحی پور بهتر از الله قلی زاده مؤمن و متعهد است

  2. ان شاالله که آقای دکتر فتحی پور به صحنه انتخابات باز میگردد شکی در آن نیست.تاریخ رو ورق بزنین مشاهده میکنین که در دوره های قبل هم این چنین کم لطفی در حق دکتر شده بود که با هوشیاری فقهای شورای نگهبان حق به حقدار رسید و از آن مهمتر با انتخاب آگاهانه مردم شریف و شهید پرور کلیبر انتخاب اولشون ایشون بود. شکی نداشته باشین که دکتر فتحی پور به عرصه انتخابات با قدرت باز میگردد.انتقادات ناحق که در حقش این دوستان روا میدارند طبیعی هست تاریخ نشان داده همیشه پشت سر مردان بزرگ حرف و حدیث زیاد هست و در رقابت های ناسالم که متاسفانه در منطقه رواج شده کمر به نابودی حریفان میبندند با هر حیله و نیرنگ

  3. دکتر فتحى پور ١٢ سال شبانه روز براى پیشرفت و عمران منطقه تلاش کرد و از هیچ خدمتى جهت بهبود زندگى مردم کوتاهى نکرد ، مخصوصاً این چهار سال
    و ریاست مهم ترین کمسیون یعنى کمسیون اقتصادى مجلس را براى ٧ سال پیاپى از ان خود کرد و نام کلیبر را با افتخار در همه جا زبانزد کرد و شناساند .
    زمانى که دکتر در حال خدمت رسانى بود آقاى ق با همدستى عده اى علیه فتحى پور طومارهاى مترى مینوشت و توسط عده اى امضا کرده و اخبار هاى کذبى علیه فتحى پور نوشته و به همه جا میفرستاد . در اصل براى رد صلاحیت فتحى پور مهندسى دقیقى کرد غافل از این که خدا ناظر بر تمام اعمال بنده هایء هست و روزى چوب این همه ظلم و نیرنگ رو خواهد خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + یک =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: