صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » فرماندار هوراند تغییر کرد

فرماندار هوراند تغییر کرد

با به رسمیت شناخته شدن ارتقای هوراند از بخش به شهرستان توسط دولت یازدهم که درجریان سفر اخیر استاندار آذربایجان شرقی عملی شد، فرماندار این شهرستان نیز تغییر کرد.

سئحراما | سرویس خبر: زین‌العابدین مردانیان با صدور حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی به عنوان فرماندار شهرستان هوراند انتخاب شد، وی دومین فرماندار این هوراند از بدو ارتقاء از بخش به شهرستان است.

به گزارش سئحراما؛ رضا استاد رحیمی مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی عصر دیروز؛ یک‌شنبه با معرفی فرماندار جدید هوراند، اظهار کرد: زین العابدین مردانیان با داشتن سوابقی همچون معاون فرماندار چاراویماق و بخشدار شادیان این شهرستان، بخشدار و کارشناس فرمانداری شهرستان کلیبر و فعالیت در فرمانداری اسکو به عنوان کارشناس، به عنوان فرماندار جدید هوراند انتخاب شده است.

بر اساس این گزارش، وی همچنین از سفر قریب‌الوقوع وزیر کشور به استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: آذربایجان شرقی به همراه سه استان دیگر به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی انتخاب شده و در همین رابطه وزیر کشور جهت اقدام و عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی به این استان سفر خواهد کرد.

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به این که اگر اقتصاد مقاومتی عملی شود، قطعاً وابستگی بودجه به پول نفت را کاهش می‌دهد، خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی هنگامی تحقق می‌یابد که تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط به صورت مستمر با یک‌دیگر همکاری داشته باشند.

به گزارش سئحراما؛ ابراهیم فریادخواه در دوم مردادماه سال ۹۲ و اواخر دولت دهم با اعلام ارتقاء هوراند به شهرستان به عنوان نخستین فرماندار این شهرستان منصوب شد و اکنون با گذشت نزدیک به سه سال، عنوان فرمانداری این شهرستان تازه تأسیس را به زین‌العابدین مردانیان تحویل داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: