صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » معاون فرماندار و بخشداران جدید کلیبر را بشناسید

معاون فرماندار و بخشداران جدید کلیبر را بشناسید

با حکم وزیر کشور، رضا محمدی و کرامت حسن‌زاده به ترتیب به عنوان بخشداران بخش‌های مرکزی و آبش‌احمد شهرستان کلیبر منصوب شدند.

۲

همچنین جبار پرکاوش هم با حکم استاندار آذربایجان شرقی به جای رحیم قاسم‌زاده که درست یک ماه پیش به کرسی بخشداری مرکزی تبریز تکیه زد، نشست و شد معاون جدید فرماندارِ کلیبر.

به گزارش سئحراما؛ رضا محمدی که اینک به جای میرحسین بهادری نشسته است، از بدو شروع خدمت، کارمند وزارت کشور در فرمانداری کلیبر بوده و به ترتیب کاشناسِ روابط عمومی، کارشناس برنامه‌ریزی، کارشناس بازرسی و کارشناس مسؤول امور سیاسی و اجتماعی بوده است.

وی کارشناس ارشد مدیریت دولتی و نخستین بخشدار در شهرستان کلیبر است که بومی شهرستان و کارمند وزارت کشور می‌باشد.

کرامت حسن‌زاده، همتای رضا محمدی در بخش آبش‌احمد نیز کارمند سابق فرمانداری کلیبر است که سه سال پیش به استانداری آذربایجان شرقی منتقل شد و آخرین سمت وی کارشناس امور حقوقی استانداری و ادارات تابعه بوده است.

حسن‌زاده همچنین عضو علی‌البدل در هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان استانداری آذربایجان شرقی بوده است.

جبار پرکاوش، چهره‌ی آشنا در کلیبر است و بسیاری از کلیبری‌هایی که در یک دهه‌ی گذشته بنایی نهاده‌اند، امضای وی را روی نقشه‌ی بنای خود دارند.

کارشناس سابق عمران فرمانداری کلیبر که تقریباً همزمان با حسن‌زاده، همکار دیگر خود که اینک با عنوان بخشدار آبش‌احمد به فرمانداری کلیبر بازگشته است، کلیبر را به قصد استانداری آذربایجان شرقی ترک کرده بود، پیشاز آن که به معاونت فرماندار کلیبر منصوب شود، کارشناس راه و ساختمانِ دفتر فنی استانداری آذربایجان شرقی بوده است.

هر سه یارِ جدیدِ فریدون بابایی، بومی وزارت کشور هستند و به خوش‌نامی شهره‌اند تا عملکردِشان در مسؤولیت جدید چه سرنوشتی برای آن‌ها رقم بزند!؟

همچنین هر سه‌ی آن‌ها از «یارانِ قدیمی»ِ قلی اله‌قلی‌زاده، نماینده‌ی مردم شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی هستند. هنوز این نکته به اندازه‌ی شخصیت و توانایی فردی آن‌ها موردِ توجه نیست. عملکرد آتی آن‌هاست که نشان خواهد داد آیا اعتماد افکار عمومی به ظرفیت‌ها، تجربیات و توانایی آن‌ها تا چه اندازه به‌جا و صحیح بوده است.

یک خبر زودهنگام

شهرستان‌های کلیبر، خداآفرین و هوراند که از آن‌ها به عنوان سه‌قلوهای انتخاباتی نام برده می‌شود، در یک ماه اخیر، شاهد تغییراتِ پر دامنه‌یی در حوزه‌های مدیریتی دستگاه‌های دولتی بوده‌اند؛ رؤسای آموزش و پرورش‌های چهارگانه شامل مدیران آموزش و پرورش منطقه‌ی کلیبر، آموزش و پرورش عشایری کلیبر، آموزش و پرورش شهرستان هوراند و آموزش و پرورش شهرستان خداآفرین، تغییر کردند. رییس جدید اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی میز ریاست این اداره را تحویل گرفت، بخشدار بخش مینجوان شهرستان خداآفرین همین امروز (سه‌شنبه؛ ۲۲ تیرماه) تغییر کرد و دو بخشدار بخش‌های مرکزی و آبش‌احمد شهرستان کلیبر هم به فاصله‌ی ساعتی پس از مینجوان تودیع و معارفه شدند.

سئحراما به زودی خبرهای دقیقی از محل جدید خدمتِ مدیرانِ سابق منتشر خواهد کرد اما در این مجال، تغییراتِ پیش رو را با هم مرور می‌کنیم.

منابع آگاه می‌گویند؛ مدیریت منابع طبیعی کلیبر به زودی تغییر می‌کند؛ حسین دیده، به عنوان یکی ازمدیرانِ موفق شهرستانِ کلیبر از مدیریت منابع طبیعی این شهرستان می‌رود تا در شهرستان جلفا به عنوان مدیر جدیدِ منابع طبیعی آن شهرستان مستقر شود. خودِ دیده در پاسخ به سئحراما این خبر را تأیید کرد. دیده از مدیرانی است که علاقه‌یی به رفت و آمد ندارد و معتقد است؛ یک مدیر برای انجام مسؤولانه‌ی تعهدات مدیریتی‌اش باید در محل خدمت خود مستقر شود. وی همراه با خانواده به جلفا خواهد رفت. خبرهایی هم در باره‌ی احتمالِ تغییرِ مدیرانِ جهادِ کشاورزی، کمیته‌ی امداد امام خمینی، ثبت اسناد و املاک، بنیادِ مسکن؛ صنعت، معدن و تجارت نیز منتشر شده است…

۱۴ دیدگاه‌ها

 1. سئحراما کجایی میدونی از آخرین خبری که تو سایت گذاشته ای چقدر میگذرد دلمان برای تحلیلها و تفسیرهایت تنگ شده بود فکر کردم قهر کرده ای اما با خودم گفتم سئحرما آنقدرسعه صدر دارد که این وصله قهر کردن بهش نمی چسبد همیشه سربلند و موفق باشی

 2. زمانی الله قلی به برادران فرج اللهی خدمت کرد،زمانی به نوری ها و الآن به محمدی خانکندی.

  • برادران محمدی علی الخصوص رضا محمدی بدون اغراق انسانهای وارسته ای هستند. ای کاش بدون اطلاع این حرف را نمی زدید. سواد کافی،انسانیت، اخلاق و احترام تعهد و خوش قلبی و یاری افراد بی بضاعت و حل مشکلات مردم در هر حال و هر زمان سرلوحه کارشان بوده و هست. انشالا زمان ثابت خواهد کرد.

   • درسته برادران محمدی،انسانهای خوبی هستند.ولی هستند افرادی که خیلی خیلی از خوبی آنها خوبترند…کاش روزی برسد که شایسته سالاری محض باشد تا جناح بازی.

  • به فرج الهی ها،پورقربان خدمت کرد

  • هنوز هم که هنوز هست نتایج کارهای خیر فرج الهی هادر شهرستان دیده میشود وبنده به شخصه مدام نیک گویی‌از ایشان را میشنوم.
   شما سطح معلومات خود را افزایش‌دهید لطفا

 3. خاک تو سر بعضی ها.تو این همه تغییرات،کسی از کلیبر مسئول جایی نشده.خوب رای کلیبری هارو گرفتن و اون کارشون کردن.

 4. با سلام. درسته که تغییرات بعضا اجتناب ناپذیره. ولی بعضی ها غیر قابل جایگزین هستند مثل آقای اسدالهی. واقعا حیف شد ایشان برکنار شدند. شخص خوش فکر پرتلاش مردم دوست روشنفکر باسواد و با شخصیتی مثل ایشان لیاقت ارتقا داشتند. امیدوارم مسولین جبران کنند. این رو از صدق دلم میگم او که رفت پشت بسیاری از مستمندان شهرستان خالی شد

 5. عزیز دل برادر ،تو این دوازده سالی که مسئولین عزیز از خودمان و به اصطلاح کلیبری بودند چه گلی بر سر شهرمان زدند این از آموزش پرورشمان که ویرانه ای بیش نیست اون از دانشگاه آزادمان که دیگر همه عارشان میشود که بگویند دانشجوی این دانشگاه هستند از بس که تقلب و افت علمیش برهمگان محرز میباشد و الی ماشالله…….. از این حرفهای عوام فریبانه و نژاد پرستانه و تعصبی دست برداریم و به لیاقت و کاربلدی و امانتداری افراد نگاه کنیم کلیبری ،آبش احمدی ،خداآفرینی دیگر چه صیغه ای است که ازش دست بر نمیداریم همه ما از ایران و مال قره داغ هستیم در کانادا و انگلیس یک مسلمان نماینده و شهردار شهر میشود آب از آب تکان نمیخورد مگر از روستای خانکندی مسئول بودن جرم است بگذاریم افراد توانمند و تازه نفس هم خون تازه ای به رگهای این منطقه مرده بزنند شاید فرجی حاصل شود انشالله .

 6. دیگه هیچ کدوم از اینها تو منطقه جایگاهی ندارند////نه فتحی و نه قلی/////این منطقه نخبه گان خوبی نداره فرصت دادن به اینها…..دوگانگی ایجاد کردند……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − ده =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: