صفحه‌ی اول » اخبار منطقه‌ی قره‌داغ » اخبار کلیبر » یک روز ۳۰ میلیارد ریالی در کلیبر

یک روز ۳۰ میلیارد ریالی در کلیبر

امروز و در پنجمین روز از دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی، بیش از ۵ پروژه‌ی عمرانی با هزینه‌یی افزون بر ۳۰ میلیارد ریال در کلیبر به بهره‌برداری رسید.

سئحراما | سرویس اجتماعی: امروز و همزمان با پنجمین روز از دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی، ۵ پروژه‌ی عمرانی در شهرستان کلیبر به بهره‌برداری رسید و یک پروژه هم کلنگ‌زنی شد.

به گزارش سئحراما؛ ساختمان آتش‌نشانی کلیبر با هزینه‌یی بالغ بر شش میلیارد تومان و بازسازی و تجهیز ساختمان کلانتری مرکزی کلیبر که با هزینه‌ی ۵۰۰ میلیون ریالی و با کمک خیرین امنیت‌ساز شهرستان تکمیل شده است، از جمله‌ی این پروژه‌ها بودند.

همچنین یک مدرسه‌ی تک کلاسه در روستای آس قدیم به بهره‌برداری رسید که در ۴۰ متر مربع و با ۳۸۰ میلیون ریال هزینه، مشترکاً توسط سازمان نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی و خیرین مدرسه‌ساز استان تهران احداث شده است. در این مدرسه‌ی تک کلاسه، ۹ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی مشغول تحصیل‌اند.

شن‌ریزی و به‌سازی راه روستای آس جدید با هزینه‌ی ۶۵۰ میلیون ریالی که که یک‌صدوده میلیون ریال از آن با خودیاری اهالی همین روستا تأمین شده، یکی دیگر از پروژه‌های عمرانی شهرستان کلیبر بود که امروز به میمنت ایام‌اله دهه‌ی مبارکه‌ی فجر به بهره‌برداری رسید.

گازرسانی به روستاهای کلی‌قوزی، کلی علیا و شکرعلی کندی نیز آخرین پروژه‌یی بود که امروز به بهره‌برداری رسید؛ هزینه‌ی این پروژه نیز ۲۳ میلیارد ریال اعلام شد.

امروز، همچنین؛ عملیات احداث ساختمان بیمه‌ی سلامت هم کلنگ‌زنی شد تا با اعتبار ۱۶۰ میلیون تومانی در زمینی به مساحت ۲۲۵ متر مربع احداث شود. مدیرکل بیمه‌ی سلامت آذربایجان شرقی وعده کرد؛ تا پایان مرداد ماه ۱۳۹۶ این ساختمان به بهره‌برداری خواهد رسید.

کانال تلگرامی سئحراما
مرجع اخبار شهرستان کلیبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 10 =

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: