صفحه‌ی اول » تلویزیون سئحراما

تلویزیون سئحراما

خانواده‌ی محروم در روستای جانی‌بیگ‌لو صاحب‌خانه شدند+فیلم

بهره‌برداری از یک باب خانه‌ی مددجویی در روستای جانی بیگ‌لو شهرستان کلیبر

سئحراما | تلویزیون اینترنتی: یک خانواده‌ی محروم در روستای جانی‌بیگ‌لو، واقع در بخش مرکزی شهرستان کلیبر به خانه‌ی نو نقل مکان کردند. ویدیوی زیر، خانه‌ی جدید و قدیم آن‌ها را نشان می‌دهد.  

دنباله‌ی خبر

سریال حادثه‌سازی در جاده‌ی کلیبر – جانانلو!

واژگونی تریلی در جاده کلیبر

در چند روز گذشته به طور میانگین، روزانه یک سانحه‌ی رانندگی در جاده‌ی کلیبر - جانانلو گزارش شده است؛ جاده‌یی که کمتر از ۴۰ کیلومتر طول دارد!

دنباله‌ی خبر

شب‌های احیا در کلیبر – مسجد ولیعصر

شهروندان مؤمن کلیبری در شب‌های احیا با حضور در مساجد شهر به شب‌زنده‌داری و راز و نیاز پرداختند. سئحراما | سرویس شهر: در فایل ویدیویی منتشر شده، صحنه‌هایی از حضور زنان و مردان روزه‌دار کلیبری را با صدای دل‌نشین «حاج داریوش پورمهدی» در شب احیا – مسجد ولیعصر کلیبر – …

دنباله‌ی خبر

ورود ده‌ها هزار گردشگر به کلیبر در دو روز گذشته

تعطیلات دو روزه‌ی روزهای میانی خرداد، پیش از آغاز ماه مبارک رمضان، فرصتی بود تا ده‌ها هزار گردشگر ایرانی از آثار تاریخی و تفرج‌گاه‌های طبیعی کلیبر بازدید کنند.

دنباله‌ی خبر

پسرها در تنهاییِ بُرجک به چه می‌اندیشند؟ (+انیمیشن)

کمپین، «بهبود خدمت سربازی» انیمیشنی را روانه‌ی شبکه‌های اجتماعی کرده است تا توجه مسؤولان و خانواده‌ها را به مسأله‌ی سربازی جوانان جلب کند.

دنباله‌ی خبر

برای روز پدر؛ پدر در شعری از پائول آنکا

سئحراما | سرویس اجتماعی: پاول آنکا همواره جزو خوانندگان و ترانه‌سرایانی بوده است که در اشعار خود به موضوعات انسانی و خانوادگی پرداخته و هرگز از ارزش‌های واقعی زندگی، عشق میان والدین و فرزندان و روابط زیبای انسانی دور نبوده است. ترانه‌ی زیبای پدر (Papa) یکی از آثار زیبای او …

دنباله‌ی خبر

غافلگیرانه‌های دخترانه برای روز مادر / آیا به او گفته‌اید که چقدر زیباست؟! (+۳ ویدیو)

در انتهای این صفحه سه فایل ویدیویی قرار دارد که به توصیفی دخترانه از مادر می‌پردازد! دخترانی که مادرشان را توصیف کرده و سپس به اظهارات مادر خود گوش داده‌اند تا بگویند: مامان توی آینه نگاه کن، تو زیبایی و این تنها حقیقت غیر قابل انکار دنیاست!

دنباله‌ی خبر

مصاحبه شغلی برای استخدام در «مدیریت اجرایی» (+ویدیو)

این گزارش ویدیویی توصیفی بسیار جدی و حرفه‌یی از شغلی است که هیچ کس حاضر نمی‌شود آن را انجام دهد. بسیاری از مصاحبه‌شوندگان، پذیرفتن چنین شغلی را دیوانگی، بی‌رحمی و ستم توصیف می کنند؛ با این حال؛ میلیون ها، شاید ده ها و صدها میلیون زن در سراسر دنیا در هر رنگ، نژاد و دین و مذهبی به این کار اشتغال دارند!

دنباله‌ی خبر

تلویزیون سئحراما: در نشست شورای فرهنگ عمومی چه گذشت (+ویدیو)

شورای فرهنگ عمومی شهرستان کلیبر

سئحراما | تلویزیون آنلاین: رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان کلیبر گفت: اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیبر تا کنون به جز خدمت به یک عده‌ی خاص، هیچ اقدامی برای توسعه‌ی فرهنگ و هنر این شهرستان انجام نداده است. امام جمعه‌ی کلیبر با انتقاد از تداوم سیاست بی‌توجهی اداره‌ی کل فرهنگ …

دنباله‌ی خبر